logo
tirsdag 20. april 2010 10:30
Den 14. april feiret NKS Kløverinstitusjoner as 10 års jubileum i Drammen.
Kløveråsen er en av Kløver institusjonene som har vært med fra starten. Det var i alt 11 institusjoner som meldte seg inn i 2000. Det er i dag 29 Kløver institusjoner med i selskapet.
NKS Kløverinstitusjoner as er et utviklingsselskap som samler institusjoner og virksomheter under kløvermerket for felles løsninger av oppgaver og utfordringer. Sammen står Kløver institusjonene sterkere som avtalepart og samarbeidspartner overfor det offentlige.
Fra Kløveråsen var direktør Liv Herder og avdelingsleder Bodil Skaar Olsen med på jubileumet. Jubileet ble markert med seminar og festmiddag.
Under middagen hilste Liv Herder fra Kløveråsen, og overrakte et bilde av Tor Waageng til direktør Mette Kalve i NKS Kløverinstitusjoner as.
Da var programmet til årets Kløveråsenseminar klart. Les mer
Kløveråsen har ansatt ergoterapeut Les mer
Det er foretatt tre nye tilsettinger ved Kløveråsen.
Kløveråsen markerte sommeravslutning med fagdag og markering av 4 nye pensjonister.
Les mer
Kløveråsenseminaret 2010 ble holdt den 9. og 10. juni i Bodø, for 7. gang.